Samotne podróże.

samotne pdoróże

Jak niezależne podróżowanie oczyszcza duszę i ciało na moim przykładzie.

Korzyści z niezależnego podróżowania.

Niezależni podróżnicy często spędzają dużo czasu samotnie w nowych miejscach. Zawodowy styl życia nomadów ma nieskończone korzyści i może być realizowany przez ludzi w każdym wieku i ze wszystkich środowisk. Oczywiście, indywidualni podróżnicy mają również dodatkowe wyzwania, które nie zawsze pojawiają się podczas podróży w grupach.

Kolejną wielką korzyścią z podróżowania jest możliwość poszerzenia horyzontów. Oznacza to, że możesz odkrywać zupełnie nowe światy poza swoją społecznością. Czasami, jako ludzie, chcemy robić nowe i ekscytujące rzeczy. Nie ma nic złego w wychodzeniu ze swojej strefy komfortu. Dzięki temu twoje życie nie stanie się nudne i stagnacyjne.

Korzyści z podróży nie są tylko jednorazowe: podróże zmieniają twój umysł i ciało. Brak czasu lub pieniędzy nie jest ważną wymówką. Możesz latać łatwo i tanio. Jeśli masz pełnoetatową pracę i rodzinę, możesz również podróżować z dziećmi w weekendy lub wakacje.

Jak moje podróże oczyściły moją duszę i ciało.

Poprzez podróże duszy doświadczyłem mojej rzeczywistości jako duszy i wszedłem w niewysłowioną uzdrawiającą obecność Boskiej Miłości. Poprzez twórcze rozwiązywanie problemów życiowych mogę wznieść swój punkt widzenia ponad rozum i wydobyć atrybuty duszy.

Podróżowanie jest potężnym sposobem na uzdrowienie, oczyszczenie i otwarcie serca. Czy to na odległej wyspie, czy na grupowym odosobnieniu, czy po prostu spędzając czas samotnie w ruchliwym mieście, przebywanie w innym środowisku jest znane z terapeutycznego wpływu na ciało, umysł i ducha.

Oczyszczona dusza jest jak liść lotosu w wodzie. Tak jak ciało jest oczyszczone po uroczystej kąpieli, tak dusza jest oczyszczona po oczyszczeniu. Oczyszczenie duszy wprowadza cię w stan błogości i uwalnia od chorobliwych lęków. Mędrzec Bhrigu poznał sekret szczęścia od swojego ojca Waruny.

Kroki niezbędne do wyruszenia w samodzielną podróż.

To powiedziawszy, oddzielne części osobistej podróży są często nieco problematyczne. Jeśli podróżujesz sam, logistyka może być nieco podstępna. Niezależne podróże często wymagają planowania z wyprzedzeniem i określania szczegółów bardziej niż w innych przypadkach.

Uczenie się, jak być niezależnym podróżnikiem i żyć za granicą, może być trudne na początku. Bez względu na to, jak bardzo jesteś niezależny, jest to doświadczenie, które wypycha cię ze swojej strefy komfortu. To powiedziawszy, istnieje wielu zdalnych profesjonalistów, którzy spędzili swoje życie podróżując po świecie niezależnie. Pamiętaj, że podróżowanie niezależnie jest bardzo różne od podróżowania w pojedynkę. Bez względu na to, co robisz w podróży solowej, poczujesz przygodę. Wychodzisz ze swojej strefy komfortu, podróżujesz do miejsc, w których być może nigdy nie byłeś, poznajesz nowych ludzi, robisz niezapomniane wspomnienia i więcej. Kiedy zdecydujesz się na samotną podróż, każdego dnia dzieją się rzeczy, które nigdy nie wydarzyłyby się w tych samych granicach twojego domu.