Apartamenty na sylwestra Szczyrk.

sylwester w Szczyrku

Apartamenty na sylwestra Szczyrk

Nieubłaganie zbliża się koniec roku a wraz z nim Sylwester. Wiesz już, jak go spędzisz? Będziesz się bawić do białego rana na hucznej imprezie czy w domowym zaciszu? Jeśli należysz do tych osób, które wolą świętować we własnym gronie, rozważ pożegnanie końca roku w górskim apartamencie np. w uwielbianym przez turystów Szczyrku. Dlaczego to dobra opcja i na jakie atrakcje możesz liczyć?

Sylwester w Szczyrku

Szczyrk – malownicza miejscowość w Beskidzie Śląskim określana mianem zimowej stolicy kraju. I nie bez przyczyny. Liczne szlaki turystyczne, wyciągi, 40 km tras narciarskich dostępnych na jednym karnecie, duże kompleksy sportowo-rekreacyjne i szkoły narciarskie – to wszystko sprawia, że miasto stanowi prawdziwy raj dla miłośników sportów zimowych. A wspominamy o tym nie bez powodu, bo sylwestrową zabawę można połączyć z aktywnością na świeżym powietrzu. Szusowanie na stoku czy kilkugodzinne wędrowanie po górach może zwieńczyć pieczenie kiełbasek na ognisku i kubek grzanego wina. Później możecie zawitać do karczmy lub restauracji i pysznie zjeść albo kontynuować zabawę w wynajętym apartamencie. A tych w mieście jest sporo. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do blogowego wpisu na temat apartamentów na sylwestra w Szczyrku na stronie meta apartments.

Apartamenty na Sylwestra w Szczyrku – dlaczego warto?

W wynajętym mieszkaniu możecie tylko przenocować, ale równie dobrze zorganizować w nim własną zabawę sylwestrową, bo panują tam idealne ku temu warunki. Swoboda, prywatność, duża przestrzeń i kameralna atmosfera – to wszystko sprawia, że możecie bawić się tak, jak chcecie. Macie ochotę tańczyć do białego rana przy największych hitach lat 80.? Nic nie stoi na przeszkodzie! A może wolicie spokojniejsze klimaty, Sylwestra spędzacie z dziećmi albo planujecie w tym czasie dobrze wypocząć? Urządźcie sobie wieczór z planszówkami, maraton filmowy albo wspólnie poleniuchujcie, oddając się ulubionym zajęciom.

Sylwester w apartamentach to wolność i niesamowita wygoda. O północy przywitacie Nowy Rok z lampką szampana na balkonie, a gdy zmęczenie da o sobie znać, położycie się spać. Będziecie świętować, jak długo chcecie i w formie, jaka wam najbardziej odpowiada. Tym bardziej że ostatni dzień roku może obfitować w wiele atrakcji. Jakich?

Sylwestrowa moc atrakcji

Nim rozpoczniecie sylwestrową zabawę, czy to na rynku, na sali balowej, w restauracji czy w apartamencie, skorzystajcie z innych atrakcji. Zwłaszcza że w mieście ich nie brakuje. Zimą w centrum Szczyrku funkcjonuje lodowisko, a w większości miejsc noclegowych dostępne są ciekawe rozrywki.

Może się okazać, że w obiekcie, w którym się zatrzymaliście, dostępna jest sauna, basen lub łaźnia parowa. Jeśli tak, urządźcie sobie odprężającą sesję albo pójdźcie popływać. Jeżeli jednak nie ma ich na miejscu, zorientujcie się, czy byłyby dostępne, gdzieś indziej. Coraz częstszą praktykę stanowi udostępnianie hotelowych atrakcji gościom apartamentów lub osobom z zewnątrz. Dowiedzcie się więc, czy możecie skorzystać ze strefy Wellness, SPA lub basenu z jacuzzi i zadbać o siebie przed czekającą was imprezą. Dobrym pomysłem będą też dotleniające spacery ulicami miasta, wizyta w restauracji czy pobyt w aquaparku, który sprawi mnóstwo frajdy dzieciom.

Apartamenty na Sylwestra w Szczyrku zapewnią dogodne warunki do wypoczynku i dobrej zabawy. Uroku wyjazdowi dodadzą wspaniałe widoki i masa atrakcji, jakie czekają na gości. A możliwości spędzania wolnego czasu jest mnóstwo, począwszy od dobrej zabawy na stoku, po prozdrowotne masaże, odprężające kąpiele i relaks w SPA